KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17524151

nr 1752 4151

Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1999. Olja på duk, 71x89 cm, yttermått inklusive ram: 79x96 cm

måndag 12 januari 2026
kl 18:02:32